Zápis (bazén FLORA) 9-12/2017 stávající plaváčci

Publikováno 29.05.2017

ZÁPIS do kurzu plavání PODZIM 7.9.-15.12. 2017

Milí plaváčci,
rády bychom vás pozvaly k zápisu do podzimního kurzu plavání. Nejprve vás musíme seznámit se změnami, které vzniknou díky upgrade náhradového systému AUKSYS. Systém Auksys bude od září nastaven na blokování nezaplacených lekcí, tzn. pokud platba kurzu nebude uhrazena, lekce se vám neotevřou a místo si bude moci zarezervovat náhrada. Rozdělení plateb nebo posun platby není problém, pokud to budete mít písemně domluvené s provozní Radkou Prokopovou na emailu: plavanivydrysek@volny.cz, nikoli na bazénu např. s instruktorkou, paní majitelkou či obsluhou u baru. 

Systém umí přiřadit bezhotovostní platbu pouze v plné výši kurzovného, proto slevy uplatňujte pouze při hotovostní platbě. V případě, že na konto přijde pouze částečná úhrada, budete systémem vyzváni k doplatku. Platba Benefitem, fakturou, či bankovním převodem musí činit 4830Kč.

Děkujeme za pochopení.

 

TERMÍNY ZÁPISU:

 1.6. Čtvrtek - 7.6. 2017 Středa

 

TERMÍN KURZŮ:

začátek kurzu ČTVRTEK 7.9. 2017, konec kurzu PÁTEK 15.12. 2017. Státní svátek ČTVRTEK 28.9. SE PLAVE a náhradní lekce za PÁTEK 17.11. bude ve STŘED U 20.12.

 

KURZOVNÉ:

Kurz PODZIM 7.9.-15.12. 2017 bude mít 14 lekcí - lekce stojí 345,- Kč tedy 4830,-Kč 

 

1) základní kurzovné pro nováčky činí 4830,- Kč

2) kurzovné pro stávající plaváčky - SLEVA POUZE PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI v termínech zápisů

 

 

SLEVY BUĎ:

a) ZA POKRAČOVÁNÍ: 50Kč z celkové ceny kurzovného za každý odchozený kurz (tzn. máte-li odchozené tři kurzy, sleva bude  3x50Kč, zaplatíte tedy 4680,-Kč). Sleva bude poskytnuta POUZE PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI v DOBĚ ZÁPISU nikoli při bezhotovostní platbě, platbě na fakturu případně platbě Benefitem

nebo

B) SOUROZENECKÁ SLEVA: 30% za sourozence tj. sleva 1449,- Kč, kurzovné pro druhého sourozence tedy činí 3381,- Kč , sleva bude poskytnuta POUZE PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI v DOBĚ ZÁPISU nikoli při bezhotovostní platbě, platbě na fakturu případně platbě BenefitemSlevy se nenasčítávají, lze uplatnit pouze jednu ze slev. Tzn. sourozenec si již neodečítá další slevu za odchozené kurzy 

 

Losování o slevu 50% z kurzovného - losování proběhne pouze u plaváčků, kteří zaplatí v době zápisu a to v hotovosti plné kurzovné.

 
PLATBA

Kurzovné je NUTNÉ uhradit v termínu zápisu v hotovosti. Ve výjimečných případech a po písemné dohodě na tomto e-mailu: plavanivydrysek@volny.cz, lze domluvit platby fakturou, bankovním převodem či Benefitem. V těchto případech bude kurzovné uhrazeno na bankovní účet viz. níže a částka bude 4830Kč.

Bankovní spojení: 

č. účtu: 131723794/0300,
v.s.: datum nar. ve tvaru ddmmrrrr - příklad: dat. nar. 9.1.2008 = v.s. 09012008, do poznámky jméno a příjmení dítěte


Zápis se týká i dětí, které chtějí změnu ve dni, čase či změnu instruktorky. Tyto děti v daném týdnu zaplatí kurzovné a své požadavky napíší mailem či sdělí u zápisu. Své žádosti se změnami můžete zasílat okamžitě, odpovídat na ně ale můžeme až po skončení zápisu. Budou vám nabídnuty veškeré volné termíny pro váš věk a pokročilost s informací, kdo lekci vede.
Pokud se k zápisu nemůžete dostavit, zašlete mail  na pl avanivydrysek@volny.cz se jménem miminka, kdy a kde plavete a zda-li chcete termín ponechat nebo chcete změnu.
PROSÍME všechny zájemce o další kurz o včasné zapsání. Je důležité si místo rezervovat zejména maminky kamarádky, které chtějí spolu do lekce či sourozenci, kteří chtějí plavat po sobě! Následné hledání více volných míst v lekcích nebude možné.

Je také nutné zarezervovat místa samostatně plavajících dětí či večerní lekce, jelikož další tříleté děti, které nastupují do školky, na vaše místa čekají! Z tohoto důvodu prosíme i plaváčky, kteří již s námi pokračovat nebudou v zimním kurzu, aby nám mailem tuto skutečnost oznámili. Předem děkujeme.
Upozorňujeme, že budeme otvírat pouze skupinky, kde budou nahlášeny tři a čtyři děti. Lekce, kde budou pouze dva plaváčci, budeme slučovat a dostanete k výběru nové termíny. Připomínáme, ž e děti samostatně plavající budou na bazénu bez doprovodu - ukázkové lekce jsou poslední týden v měsíci. Děti si instruktorka přebírá v šatně a tam je i předá. Nové zájemce o samostatné plavání pro děti od 3let (pokud jejich plavecké dovednosti samostatnému plavání odpovídají), prosíme, o zaslání okamžité žádosti.  

 

 

NÁHRADA OMLUVENÝCH LEKCÍ
Omluvené lekce, které si nestihnete nahradit do konce současného kurzu, převádíme POUZE pokračujícím plaváčkům, kteří budou mít zaplacené kurzovné !!!, tzn. máte-li k převodu např. 2lekce, budete si při splnění podmínek (zaplacené kurzovné na následující kurz a lekce byly včasně omluvené a nenahrazené) převést. O tyto lekce se však kurzovné NEPONIŽUJE!!! Např.: pokud budete mít k převodu 2omluvené lekce, budete moci v tomto kurzu odplavat 14+2lekce, ale kurzovné bude neustále 4830,-Kč mínus případná sleva za odchozené ku rzy či sourozenecká sleva.
Ostatní "nepokračující děti" si musí všechny lekce odchodit do oficiálního konce svého kurzu do 21.6.2017. NIKOMU z těchto plaváčků nebude umožněno si lekce dovybrat v následujících kurzech.


ZÁPISNÍČEK PLAVÁČKA
Prosíme všechny plaváčky, kteří od nás nemají zápisníček plaváčka, ať se o tuto naši "žákovskou knížku" přihlásí u své plavací tety. Děkujeme !!! Ostatní ho donesou na zápis!!!!
   
Hezký týden a krásné plavání
Vydrýsek

Poptávka