Zápis (bazén FLORA) 4 - 6 /2018 stávající plaváčci

Publikováno 26.02.2018

ZÁPIS do kurzu plavání: JARO pondělí 2.4. - pátek 22.6. 2018

Vážení a milí plaváčci,

rády bychom vás pozvaly k zápisu do jarního kurzu plavání.

TERMÍN KURZŮ:

začátek kurzu pondělí 2.4. 2018, konec kurzu pátek 22.6. 2018

 

TERMÍNY ZÁPISŮ:

5.3. Pondělí - 9.3. 2018 Pátek

   

STÁTNÍ SVÁTKY

Velikonoční PONDĚLÍ 2.4. - náhradní lekce bude dopoledne v SOBOTU 7.4., konkrétní rozpis bude rozeslán

ÚTERÝ 1.5. se plave

ÚTERÝ 8.5. se plave

   

ZMĚNA V ORGANIZACI ZÁPISŮ:

Plaváčci, kteří chtějí v plavání pokračovat, se přihlásí V DEN své standardní lekce. Vzhledem k velkému počtu nových zájemců a  plaváčků začátečníků je třeba zápisy urychlit, prosíme, přihlaste své děti včas. Pokud se nemůžete na lekci dostavit, lze zaslat dopředu či v den konání lekce přihlášku do kurzu emailem na plavanivydrysek@volny.cz se jménem a příjmením plaváčka, dnem i časem lekce případně s požadavky na změnu. Platba v hotovosti (s možností odečtu slevy za odchozené kurzy) musí být však uskutečněna POUZE v termínu zápisů tedy 5.3.-9.3. 2018 v časech PO 14:00-17:30, UT 9:00- 18:30, ST 9:00-17:00, CT 9:00-18:30, PA 9:00-14:00. V tento týden bude v kavárně k dispozici osoba k tomuto určená. Následující týdny již nebudou platby v hotovosti přijímány.

 

Zápis se týká i dětí, které chtějí změnu ve dni, čase či změnu instruktorky. Tyto děti v daném týdnu zaplatí kurzovné a své požadavky napíší mailem či sdělí u zápisu. Své žádosti se změnami můžete zasílat okamžitě, odpovídat na ně ale můžeme až po skončení zápisu. Budou vám nabídnuty veškeré volné termíny pro váš věk a pokročilost s informací, kdo lekci vede. Prosíme všechny zájemce o další kurz o včasné zapsání. Je důležité si místo rezervovat zejména maminky kamarádky, které chtějí spolu do lekce či sourozenci, kteří chtějí plavat po sobě! Následné hledání více volných míst v lekcích nebude možné. Je také nutné zarezervovat místa samostatně plavajících dětí či večerní lekce, jelikož další tříleté děti, které nastupují do školky, na vaše místa čekají! Z tohoto důvodu prosíme i plaváčky, kteří již s námi pokračovat nebudou v jarním kurzu, aby nám mailem tuto skutečnost oznámili. Předem děkujeme.

Upozorňujeme, že budeme otvírat pouze skupinky, kde budou nahlášeny tři a čtyři děti. Lekce, kde budou pouze dva plaváčci, budeme slučovat a dostanete k výběru nové termíny. Připomínáme, že děti samostatně plavající budou na bazénu bez doprovodu - ukázkové lekce budou oznámeny v Auksysu a na našem webu. Děti si instruktorka přebírá v šatně a tam je i předá.

 

KURZOVNÉ:

Kurz Jaro  bude mít 12 lekcí - lekce stojí 345,- Kč tedy 4140,-Kč 

 

1) základní kurzovné pro nováčky činí 4140,- Kč

2) kurzovné pro stávající plaváčky - SLEVA 50Kč za každý odchozený kurz (tzn. máte-li odchozené tři kurzy, sleva bude  3x50Kč, zaplatíte tedy 3990,-Kč) POUZE PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI v termínech zápisů nikoli při pozdější platbě, bezhotovostní platbě, platbě na fakturu případně platbě přes Benefit Plus

3) sourozenecká sleva: 30% za sourozence tj. sleva 1242,- Kč, kurzovné pro druhého sourozence tedy činí 2898,- Kč, sleva bude poskytnuta POUZE PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI v DOBĚ ZÁPISU nikoli při pozdější platbě, bezhotovostní platbě, platbě na fakturu případně platbě přes Benefit Plus. Slevy se nesčítají, lze uplatnit pouze jednu ze slev. Tzn. sourozenec si již ne odečítá další slevu za odchozené kurzy 

Losování o slevu 50% z kurzovného - losování proběhne pouze u plaváčků, kteří zaplatí v době zápisu a to v hotovosti plné kurzovné.

 

PLATBA

Kurzovné je třeba uhradit v termínu zápisu v hotovosti, jestliže požadujete slevy za odchozené kurzy či příspěvek od zdravotní pojišťovny. 

Platby bankovním převodem, na fakturu nebo přes Benefit Plus oznamte na tomto e-mailu: plavanivydrysek@volny.cz případně u zápisů. V těchto případech bude kurzovné uhrazeno na bankovní účet viz. níže částkou ve výši 4140Kč.

Bankovní spojení: 

 

č. účtu: 131723794/0300, v.s.: datum nar. ve tvaru ddmmrrrr - příklad: dat. nar. 9.1.2008 = v.s. 09012008, do poznámky jméno a příjmení dítěte

 

Připomínáme, že Auksys je nastaven na blokování nezaplacených lekcí, tzn. pokud platba kurzu nebude uhrazena, lekce se vám v dubnu neotevřou a místo si bude moci zarezervovat náhrada. Systém umí přiřadit bezhotovostní platbu pouze v plné výši kurzovného, proto slevy uplatňujte pouze při hotovostní platbě. V případě, že na konto přijde jenom částečná úhrada, budete systémem vyzváni k doplatku. Platba přes Benefit Plus, fakturou, či bankovním převodem musí činit 4140Kč.

 

Děkujeme za pochopení. 

 

NÁHRADA OMLUVENÝCH LEKCÍ Omluvené lekce, které si nestihnete nahradit do konce současného kurzu, převádíme POUZE pokračujícím plaváčkům, kteří budou mít zaplacené kurzovné !!!, tzn. máte-li k převodu např. 2lekce, budete si při splnění podmínek (zaplacené kurzovné na následující kurz a lekce byly včasně omluvené a nenahrazené) převést. O tyto lekce se však kurzovné NEPONIŽUJE!!! Např.: pokud budete mít k převodu 2omluvené lekce, budete moci v tomto kurzu odplavat 12+2lekce, ale kurzovné bude neustále 4140,-Kč mínus případná sleva za odchozené kurzy či sourozenecká sleva. Ostatní "nepokračující děti" si musí všechny lekce odchodit do oficiálního konce svého kurzu středy 28.3. 2018. Středeční děti mají ještě 29.3. 2018 kurzy jako náhradu za zrušený den.

NIKOMU z nepokračujících plaváčků nebude umožněno si lekce vybrat v následujících kurzech.

   

    Hezký týden a krásné plavání Vydrýsek

Poptávka