Převod náhrad ze zimního kurzu 2020

Publikováno 30.05.2020

Vážení Vydrýsci.

Nejprve vás s radostí vítáme na začátku dalšího plaveckého kurzu, který bude atypicky pokračovat až do 17.7., pauza bude od 18.7. do 31.8. a dokončen bude tentokrát až 2.10. Všem děkujeme za přání, která jste nám během nucené uzavírky zasílali. Byli jste nám opravdu oporou. Jsme moc rády, že jste se na plavání těšili a zůstali nám věrni.

 

Plaváčkům, kteří s námi plavali v minulých kurzech, jsme opět umožniily převod lekcí. 

Pokud máte zájem o převod včasně omluvených nenahrazených lekcí z minulého  kurzu, zašlete Vaši žádost. Omluvené nevybrané lekce převádíme POUZE těm pokračujícím plaváčkům, kteří mají řádně zaplacený kurz 25.květen-2.říjen. Ostatní "nepokračující děti" si musely všechny lekce odchodit do konce svého kurzu, případně mají možnost ještě náhrady vychodit o červnových víkendech, kdy se bude doplavávat kurz leden-březen.

 

Své žádosti zasílejte na:


plavanivydrysek@volny.cz

jméno a příjmení DÍTĚTE, TERMÍN nynějšího kurzu den + čas, POČET LEKCÍ (např. Jan Novák, středa 12:00, 4lekce)

 

Převod náhrad řešíme PŘIDÁNÍM počtu lekcí (kreditů) ke stávajícím lekcímPočet kreditů, které máte k dispozici naleznete v Auksysu v odkazu KURZY ve sloupci K DISPOZICI u posledního odplavaného kurzu (tedy druhý řádek)

 

Lekce budu převádět nejdříve od neděle večer 31.5. 2020, nyní ještě dochází k úpravám Auksysu, zadáváním nastupujících plaváčků a samotné aktualizaci software. 

 

Přejeme krásné plavací zážitky

Vydrýsek, Radka Prokopová

Poptávka