Dodatek provozního řádu - Covid19

Publikováno 22.05.2020

Vážení Vydrýsci.

Na základě opatření vydaného Ministerstvem zdravotnictví podle zákona o ochraně veřejného zdraví budeme moci naše plavání otevřít od 25.5. 2020. za splnění určitých hygienických podmínek. Pro náš klub to neznamená velké změny, jelikož má nastavená přísná hygienická pravidla od prvopočátku svého vzniku. Některé změny ale budeme muset učinit. Velice vás prosíme o dodržování všech níže uvedených bodů.

 

Provozní řád je upraven ve smyslu nových nařízení a to formou Dodatku provozního řádu - COVID19, který bude nutné v náhradovém systému Auksys při přihlášení odsouhlasit. Celý Provozní řád i Dodatek bude následně dostupný na úvodní přihlašovací stránce AUKSYSu na https://vydrysek.auksys.cz/master/index.php.

   

Dodatek  provozního řádu – COVID 19

Tento dodatek bude platný po dobu platnosti opatření MZd týkající se COVID19

 

1) Vstup do budovy - Kočárky bude nutné nechávat vždy v kočárkárně (naproti vchodovým dveřím), není možné je snášet do prostorů kavárny. Většina rodičů však již tak činila.

 

2) Po příchodu do kavárny vydezinfikujte ruce vám i dětem. Dezinfekce bude k dispozici v kavárně u schodiště. Další zásobníky s dezinfekcí naleznete na toaletách v kavárně, v dámské i pánské šatně.

 

3) Vstup do šaten doporučujeme nejdříve 10minut před začátkem lekce, odchod ze šaten 15minut po lekci. Jelikož začíná teplé počasí, určitě zvládnete své dětičky z těch pár kousků oblečení svléknout a vysprchovat před vstupem na bazén i ve zkrácené době.

 

4) V šatnách je dočasně zakázané kojení a též jakákoliv konzumace jídel – své svačinky zde nesmí konzumovat ani děti. Prosíme, omezte co nejvíce kontakt s osobami z dalších lekcí.

 

5) Konzumace jídel i kojení však není zakázaná v kavárně. Budeme velice rádi, když si u nás v kavárně po plavání odpočinete, osvěžíte se, nakrmíte vaše děti (pokrmy pro děti donesené z domova je možné ohřát v mikrovlnné troubě). V kavárně si lze objednat jako doposud: alko, nealko, zákusky či koláče atd. Budou také vámi oblíbené polévky. Stoly jsou rozmístěny tak, abychom dodrželi předepsané odstupy.

 

6) Roušky – v prostorách bazénu a ve sprchách není nutné roušky nosit. V kavárně, pokud konzumujete, taktéž ne. V případě, že v kavárně bude nekonzumující pouze čekající osoba např. doprovod, bude muset mít roušku nasazenou.

 

7) Hračky v šatnách, herně a hrací koutek po dobu opatření nebudou dětem k dispozici.

 

8) V kavárně bude v provozu nově zakoupený ozonový generátor, který bude po celou noc dezinfikovat tyto prostory. Jelikož musíme také zajistit větrání nebo co největší výměnu vzduchu, bude po celý den spuštěna vzduchotechnika a to ve všech prostorách (kavárna, šatny, bazén). Vzduchotechnika nasává venkovní vzduch a vpouští jej do uzavřených prostor. Nejedná se tudíž o klimatizaci a nelze u ní tedy nastavit ani teplotu.

 

9) Dezinfekce prostor – V kavárně se bude po odchodu každého zákazníka od stolu dezinfikovat místo a dětské židličky. Ostatní prostory se budou dezinfikovat minimálně 2-3x denně včetně pomůcek.

 

10) Do prostor kavárny a klubu Vydrýsek vám bude přístup odepřen, pokud budete mít vy nebo dítě příznaky respiračního onemocnění (kašel, rýma, teplota). V takovém případě, prosíme, lekce omluvte v rezervačním systému. Apelujeme na vás, jde o zdraví nejen vaše a vašich dětí, ale všech dětí a dospělých kolem vás.

   

Moc vám děkujeme za vaši vstřícnost, pochopení a zodpovědnost.

Váš Klub Vydrýsek

Poptávka