Náš tým

Jana Vydrová

V roce 2006 prošla rekvalifikačním kurzem plavání dětí, od té doby působí jako lektorka plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. V roce 2007 absolvovala semináře Aromaterapie a Reflexologie u dětí a Baby masáže. V roce 2008 se stala lektorkou masáží dětí a kojenců podle Jany Hašplové I. Stupeň. Dále je pořadatelkou kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Je majitelka klubu Vydrýsek.

Radka Prokopová

V roce 2001 prošla kurzem Instruktor plavání kojenců a batolat a od té doby působí jako instruktorka plavání. Je provozní na bazénu Flóra.

Soňa Erhartová

V roce 2009 prošla rekvalifikačním kurzem "Instruktor plavání, kojenců a batolat" a od té době se věnuje plavání dětí, je certifikovaná lektorka programu Baby Signs, který absolvovala v roce 2010. Je provozní na bazénu Ďáblice a vaničkách Chodov.

Andrea Podlipná

V roce 2006 absolvovala rekvalifikační kurz Instruktor pro plavání kojenců a batolat A také prošla kurzem Aromaterapii a masáže kojenců a bat

Marta Štruncová

.

Marta Kružik 

Marta Kružik

V roce 1993 prošla rekvalifikačním kurzem plavání dětí a od té doby působí jako lektorka plavání. Má středoškolské pedagogické vzdělání - dříve pedagožka v mateřské škole. Zdravotní cvičení PALESTRA.

  • 60 h. kurzu Červeného kříže.
  • Masérský kurz- akreditovaný - klasické masáže.
  • Kurz aquaerobiku.

Simona Budáčová

Simona Budáčová

V roce 1997 prošla rekvalifikačním kurzem plavání kojenců a batolat. Dále 1991 - kurz sportovní a rekondiční masáže.

2001, 2010 - prožitková pedagogika. Prošla i kurzem první pomoci. Jezdí 14 let na tábory s dětmi.

Monika Vaverková

Monika Vaverková

Od roku 2009 instruktor plavání kojenců a batolat.

  • trenér plavání II. třídy
  • trenér vodního póla III. třídy
  • plavecký rozhodčí III. třídy

Poptávka