Bazény

Bazén Flora - Jičínská 4, Praha 3

Bazén se nachází přímo u metra „A“ - Flora. V lokalitě je možné parkovat v nákupní galerii Palác Flora.

Bazén je používán výhradně pro plavání kojenců má rozměry 3x4 metry, hloubka 1,25 metru, teplota vody je max. do 32°C. Svou koncepcí je vhodný pro plavání dětí do 5 let věku. Bazén je celkově moc hezký, má pěkné zázemí a nabízí se i možnost posedět po plavání v přilehlé kavárně, která je vybavena dětským koutkem.

Bazén na Floře je schválen pro plavání dětí a nezávadnost provozu je pravidelně kontrolována Hygienickou stanicí hl. m. Prahy.

Provozní řád ke stažení

Bazén Ďáblice - Legionářů 514/62, Praha 8

Bazén se nachází ve staré zástavbě Ďáblic, kousek od hlavní silnice, která propojuje Kobylisy s Čakovicemi, cca 2 min. autem od Globusu Čakovice. Dům je rohový (Legionářů x Byškovická), vchod je z ulice Byškovická a je označen velkým hrochem. Parkování je bezproblémové a značky zákaz vjezdu si nevšímejte máme výjimku :-).

Autobusem do zastávky Ďáblice, od které se nacházíme cca 80 metrů je to také kousek: linka č. 103 ze stanice metro "C" Ládví nebo linka č. 202 a 269 z Letňan přes Obchodní centrum Čakovice.

Bazén má rozměry 4x6 metrů, teplota vody v bazénu je 32 °C.Svou koncepcí je vhodný pro plavání dětí do 7 let věku. Bazén je celkově moc hezký, má pěkné zázemí a nabízí se i možnost posedět po plavání v přilehlé kavárničce, která je vyhrazena pouze pro rodiče s dětmi, je vybavena dětským koutkem a není přístupná veřejnosti.

Bazén v Ďáblicích je schválen pro plavání dětí Hygienickou stanicí hl. m. Prahy.

Provozní řád ke stažení

Přiložené soubory

Poptávka